O NÁS

V oblasti nákladní kamionové dopravy se pohybujeme již od roku 2007. Náplní naší práce je zajišťování přeprav a vytěžování nákladů v rámci svěřeného regionu, péče o stávající klienty a zajišťování nových kontaktů a obchodních případů, sledování a kontrolování řádného průběhu přepravy nákladů. Máme zkušenosti v celovozové dopravě i v dokládkovém (sběrném) systému, uvědomujeme si, že dopravní trh je v současné době velmi složitou problematikou, v závislosti na přesycení trhu mnoha autodopravci, drobnými překupujícími spedicemi, fantómovými přepravci a neposlední řadě špatnou platební morálkou a nastavenou dobou splatnosti. A proto jsme tady my! Pro zlepšení této služby směrem k vám - našim zákazníkům.

Trend využívání silniční dopravy je čím dál větší, ale díky omezené kapacitě pozemních komunikací, vzrůstajícímu důrazu na ekonomičnost a zpřísňování emisních limitů pro silniční vozidla, je nutné hledat ve vnitrokontinentální přepravě nové možnosti. A to je opět parketa pro společnost CMB Global!

Uspět ve světe transportu znamená být flexibilní!

V současnosti patří silniční přeprava k nejrychleji se rozvíjejícím a nejrozšířenějším způsobům dopravy. Silniční doprava konkuruje dopravě železniční a mnohdy i letecké dopravě především dostupností, flexibilitou a v neposlední řadě rychlostí. Silniční kamionová doprava díky své flexibilitě minimalizuje prostoje a je schopná okamžitě reagovat na měnící se požadavky v průběhu transportu.

CMB Global forwarding & spedition s.r.o.

Váš partner v bezpečné přepravě!

BALKAN?

...YES

SURE!

Bezpečná přeprava Vašeho zboží.

<
CMB Global
forwarding & spedition s.r.o.

tel.: +420 702 086 751

Adresa:

Okružní 834/29a
638 00 BRNO
Česká republika

E-mail kontakt:

cargo@cmbglobal.cz
balkan@cmbglobal.cz
sales@cmbglobal.cz